1

Food Guide Food Guide
Share the link to this page
Copied
  Completed
You need to have access to the item to view this lesson.
One-time Fee
$2.10
€1.78
£1.56
CA$2.89
A$3.16
S$2.70
HK$16.33
CHF 1.67
NOK kr21.35
DKK kr13.34
NZ$3.63
د.إ7.71
৳256.56
₹191.12
RM8.57
₦3,049.47
₨588.36
฿66.19
₺89.69
B$11.37
R35.28
Лв3.49
₩3,096.38
₪6.75
₱123.08
¥325.15
MX$37.73
QR7.65
P27.72
KSh270.69
E£99.54
ብር326.75
Kz1,915.88
CLP$1,920.09
CN¥14.78
RD$133.35
DA272.19
FJ$4.73
Q16.08
GY$439.22
ISK kr264.72
DH19.27
L35.36
ден109.96
MOP$16.82
N$35.22
C$77.26
रु304.65
S/7.06
K8.92
SAR7.87
ZK48.65
L9.09
Kč43.46
Ft687.60
SEK kr19.53
ARS$3,020.36
Bs14.55
COP$7,968.07
₡1,050.17
L55.30
₲14,100.63
$U82.15
zł7.54
Already have an account? Log In

Sign Up

Share

Share with friends, get 20% off
Invite your friends to LearnDesk learning marketplace. For each purchase they make, you get 20% off (upto $10) on your next purchase.