Learn all that you need to know to pass the C.A.P.E Pure Mathematics Unit 2 exam. The course content is conveniently broken down into sections that cover the different topics from the syllabus.
Choose the plan that best suits your needs
| MONTHLY | YEARLY |
| $12/month
| $90/year
|
Students should have a good understanding of C.A.P.E Pure Mathematics Unit I.